Podaruj nam 1%

Kochani! W minionym roku wielu z Was przekazało nam 1% podatku z nadzieją, że dobrze go wykorzystamy. Chcemy z serca Wam podziękować za ten odruch serca, bo dzięki Waszej ofiarności mogliśmy znacznie zwiększyć możliwości internetowej ambony, jaką jest Profeto.pl!
 

Cały czas jesteśmy na początku drogi budowania wielkiego środowiska, w którym w nowoczesny sposób z wykorzystaniem Internetu chcemy głosić Dobrą Nowinę. Przekazując swój 1% na Profeto.pl także i w tym roku, włączacie się w budowanie prawdopodobnie największej ambony w Polskim Internecie!

       Z racji, że jesteśmy młodą fundacją i nie mamy jeszcze statusu OPP, także i w tym roku korzystamy z życzliwości Fundacji Salvati. 

WARUNKIEM OTRZYMANIA PRZEZ NAS TWOJEGO 1% JEST:

Wpisanie w PIT: KRS 0000309499

Cel szczegółowy: PROFETO

Jeśli ktoś zapomni o wpisaniu w cel szczegółowy "PROFETO", pieniądze trafią na konto Fundacji Salvatti.pl, a nie do nas.  

Dlaczego warto wesprzeć Profeto.pl?

    Gdyż nie robimy niczego, co nie byłoby głoszeniem Ewangelii. Dzięki Waszym ofiarom przekazanym nam w minionym roku, mogliśmy uruchomić i w dużej części wyposażyć Internetowe Radio Profeto.pl. W tym roku przygotowujemy projekt budowy własnych pomieszczeń radiowych i redakcyjnych. 

      Prosimy więc, przekaż swój 1% na rzecz PROFETO.PL i dołącz do tych, którzy tworzą to środowisko ewangelizacji. Liczymy na Ciebie. Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli dokonać przeprowadzki z wynajmowanych dotąd pomieszczeń do własnych!

Z wdzięcznością i błogosławieństwem +
ks. Michał Olszewski SCJ
redaktor naczelny Portalu i prezes Fundacji Profeto.plKontakt
Napisz lub zadzwoń!
Od pn-pt, 8.00 - 16.00
Tel.: 12 311 03 20

32-422 Stadniki 81, Polska
grupa@profeto.pl